Prodej skladu, Havlíčkův Brod, 1601 m2 (ID: 1372174)

Havlíčkův Brod

19 990 000 Kč
/za nemovitost
Včetně provize a právního servisu
Hypotéka od 95 266 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaHavlíčkův Brod
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná1601 m2
Typ objektuPatrový

Origo partneři v Havlíčkově Brodě

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční objekt s vlastním pozemkem o celkové výměře 8.842m2, který se nachází v průmyslové zóně v Havlíčkově Brodě. Jedná se o 3 podlažní zděnou budovu, která je z celé části podsklepena. Celková užitná plocha budovy je 1.601m2. Budova disponuje dvěma výtahy. Jeden osobní a jeden paletový. V budově proběhla rekonstrukce elektřiny (v mědi), je zde zaveden plyn, obecní vodovod a lze k budově přijet nákladním autem. Aktuálně budova slouží ke skladování.
Rozsáhlý pozemek lze dále využít např. pro stavbu skladovací nebo výrobní haly. Pozemek je z obou stran napojen na obecní komunikaci.
Pro více informací nebo prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje skladů v Havlíčkově Brodě.