Prodej chaty, Dolní Moravice, 150 m2

Dolní Moravice

5 490 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 26 164 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaDolní Moravice
ID14753
StavbaCihlová
Stav objektuV rekonstrukci
Plocha užitná150 m2
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy100 m2
Plocha nemovitosti882 m2
Převod do OV

Origo partneři v Dolní Moravici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Nabízíme k prodeji apartmánový dům v Dolní Moravici o velikosti 4 - 6 bytových jednotek. Tento dům je připraven na dokončení rekonstrukcí dle představ budoucího majitele lze zde vybudovat až 6 bytových jednotek. Dům stojí na pozemku o celkové výměře 882 m/2 a v ceně je také přilehlý pozemek o výměře 300 m/2. celkově tedy 1182 m/2. Dům se nachází v krásné krajině Jeseníků a je vhodný pro investiční pronájem případně pro větší rodinu která si provede finální úpravy dle vlastních představ. V domě je natažena elektrika, voda, odpady v plastu a přípojka na kanalizaci. V domě jsou provedeny veškeré omítky v mezonetu sádrokartón. Pro více informací mě prosím kontaktujte. Majitel si vyhrazuje právo upřednostnit nejvyšší nabídku. Vhodné jako investiční projekt.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Dolní Moravici.