Prodej rodinného domu, Pstruží, 200 m2
Pstruží
/za nemovitost
cena u makléře
Parametry domu
| Adresa | Pstruží |
|---|---|
| ID | 9037 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Dobrý |
| Typ objektu | Patrový |
| Druh objektu | Řadový |
| Užitná plocha | 200 m2 |
| Zastavěná plocha | 157 m2 |
| Plocha pozemku | 3153 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Odpad | Septik, Jímka |
| Voda | Studna, Retenční nádrž na dešt’ovou vodu |
| Převod do OV |
Finance a pojištění
Finance a pojištění
Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.
Vyberte si z dalších služeb v okrese
Popis
BO! Vám nabízí jedinečný dům v srdci Beskyd, Pstruží.
Tento dům je opravdovým unikátem na trhu. Nachází se na samotném vrcholu nad místní chatovou oblastí, přímo u lesa. Jako jediný dům na tomto kopci vám zaručí naprosté soukromí bez přímých sousedů. Každý den se tak můžete kochat neopakovatelnými panoramatickými výhledy na panorama Beskyd a dominantní Lysou horu přímo z oken nebo terasy.
Dům nabízí velmi promyšlenou a vzdušnou dispozici 4+kk.
Obytná plocha: 140 m²
Užitná plocha: 200 m²
Interiér plynule navazuje na venkovní relaxační zónu, jejíž dominantou je zapuštěný bazén – ideální místo pro letní osvěžení s výhledem do zeleně a na hory.
Obrovskou výhodou této nemovitosti je nedokončená přístavba. Nabízí budoucímu majiteli skvělou příležitost k realizaci vlastních představ – prostor je ideálně dispozičně připraven pro stavbu domácí sauny a prostorné kutilské dílny.
Dům je navržen s ohledem na maximální provozní úspory, ekologii a nezávislost.
Vytápění: Krbové kamna, úsporné tepelné čerpadlo zajišťuje tepelnou pohodu po celý rok s nízkými náklady.
Zdroj vody: Vlastní studna s dostatkem kvalitní vody.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás na prohlídce!
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Pstruží.