Prodej bytu 3+kk, Kubova Huť, 91 m2
Kubova Huť
/za nemovitost
Cena je uvedena vč. RP pro RK a služeb RK.
Parametry bytu
| Náklady na bydlení | 12173 |
|---|---|
| Adresa | Kubova Huť |
| ID | N119367 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Vybaveno | Ne |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Užitná plocha | 91 m2 |
| Třída energetické náročnosti | D - Méně úsporná |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Ústřední dálkové |
| Komunikace | Asfaltová |
| Doprava | Silnice |
| Voda | Místní zdroj vody |
| Topné těleso | Přímotop, Klimatizace, Jiné |
| Zdroj topení | Tepelné čerpadlo |
| Zdroj teplé vody | Bojler - elektro |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup | |
| Převod do OV |
Popis
Některá místa na horách jsou jen základnou pro výlety. Jiná mají atmosféru, kvůli které se vám večer nechce nikam odcházet.
Apartmán č. 9 v Chatě Boubín nabízí velkorysých 91,32 m², dispozici 3+kk a dvě samostatné ložnice. Srdcem apartmánu je prostorný obytný pokoj s kuchyňským koutem o výměře 34,9 m², kterému dávají nezaměnitelný charakter nádherná kachlová kamna. Přesně ten prvek, který k horskému bydlení patří – po návratu z běžek, sjezdovky nebo celodenního výletu po Šumavě.
Obytná část nabízí dostatek prostoru pro společné chvíle, velký jídelní stůl i odpočinkovou zónu. Kuchyňský kout je prakticky vybavený a díky dvěma samostatným ložnicím o výměrách 14,58 m² a 17,16 m² má apartmán dostatek soukromí i při pobytu větší rodiny nebo skupiny přátel. Dále je zde koupelna 5,33 m², samostatné WC 3,28 m² a prostorná chodba 16,07 m².
Chata Boubín nabízí svým uživatelům také společné zázemí – společenskou místnost s kuchyní, kolárnu–lyžárnu a zahradu s posezením a možností grilování. K dispozici je parkování a nabíjení elektromobilů.
Objekt je vybaven fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 15 kW. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a klimatizací, ohřev teplé vody zajišťují bojlery.
Prodej je realizován formou převodu družstevního podílu. Předmětem převodu je tedy členský podíl v tomto družstvu. S družstevním podílem získáváte právo užívat Vámi zvolený apartmán v Chatě Boubín. Sami se rozhodnete, zda jej budete využívat výlučně pro vlastní rekreaci, nebo jej svěříte družstvu k centrálně řízenému poskytování ubytovacích služeb a budete čerpat výnos z ubytování bez dalších starostí – o vše se postará družstvo.
Jednotlivé apartmány jsou stavebně oddělené, nejde však o jednotky vymezené podle občanského zákoníku. Objekty nejsou určeny k bydlení.
Kubova Huť patří mezi místa, kde má Šumava svůj charakter v každém ročním období. V zimě lyže a běžky, od jara do podzimu turistika, cyklistika a Boubín na dosah. Místo, které může být vaším vlastním horským zázemím i nemovitostí využívanou pro rekreační pronájem.
Cena apartmánu č. 9 včetně příslušného družstevního podílu činí 8 490 000 Kč.
Apartmán č. 9 je v nabídce Chaty Boubín výjimečný především svým prostorem. Dvě samostatné ložnice, téměř 92 m² a kachlová kamna mu dávají něco, co se do tabulky parametrů vejde jen těžko – atmosféru skutečného horského domova. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N119367.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Kubově Huti.