Prodej bytu 2+1, Plzeň, Mohylová, 63 m2
Mohylová, Plzeň, Doubravka
/za nemovitost
V ceně právní a realitní služby týkající se tohoto prodeje bytu.
Parametry bytu
| Adresa | Mohylová, Plzeň, Doubravka |
|---|---|
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Patro | 2. z 3 |
| Vybaveno | Částečně |
| Lokalita objektu | Sídliště |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 63 m2 |
| Podlahová plocha | 63 m2 |
| Třída energetické náročnosti | F - Velmi nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Asfaltová |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Plynový kotel |
| Zdroj teplé vody | Plynový kotel |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 v 1. patře zděného bytového domu Mohylová 24 v Plzni ve vyhledávané lokalitě na Doubravce. Byt má nádherné výhledy z obou pokojů do přilehlého parku.
Celková plocha bytu je 63,1 m2. Obývací pokoj (17,39 m2) a další pokoj (ložnice - 14,60 m2) jsou situované na jihozápadní stranu s již zmíněnými výhledy do zeleně. Kuchyně (10,24 m2) je situovaná na severovýchodní stranu. Z kuchyně je vstup do technické místnosti s oknem (0,71 m2). Byt má prostornou a přirozeně osvětlenou a větratelnou předsíň s chodbou (8,7 m2) ze které je vstup do již zmíněné kuchyně, obývacího pokoje, koupelny (3,7 m2) a samostatné toalety (0,87 m2) s oknem. Vstup do druhého pokoje (ložnice) je přes obývací pokoj. K bytu náleží dva samostatné sklepy (6,8 m2), které jsou situovány v 1. podzemním podlaží domu.
Koupelna je vybavena umyvadlem a vanou. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem s plynovou trobou.
Oba dva pokoje mají podlahu s dřevěných parket. V kuchyni a chodbě a předsíni je podlaha z lina (PVC). V koupelně a toaletě je na původní dlažbě také lino.
Vytápění bytu je zajištěno teplovodními rozvody s radiátory v pokojích a topným žebříkem v koupelně. Zdrojem tepla je vlastní plynový kotel umístěný v technické místnosti. Kotel je odvětrávaný do komínového průduchu. Byt je situovaný uprostřed domu, žádný další prostor ho neochlazuje a není tudíž náročný na vytápění. Ohřev teplé vody je také zmíněným plynovým kotlem. Zdrojem pitné vody je obecní vodovod a odkanalizování je do obecní kanalizace.
V bytě byla v roce 2010 provedena částečná rekonstrukce. V kuchyni, sociálním zařízení a chodbě byla provedena nová elektroinstalace v mědi. V pokojích byly zbroušeny dřevěné parkety. Tentýž rok byly vyměněny v domě okna za plastová dvojskla. V roce 2015 byly v domě provedeny nové rozvody vodovodu a kanalizace.
Byt je v osobním vlastnictví a součástí prodeje bytové jednotky je samozřejmě i podíl na společných částech domu a pozemku pod domem. Bytová jednotka není zatížena žádným hypotečním úvěrem a lze ji tedy pomocí hypotečního úvěru financovat. Se zajištěním hypotečního úvěru Vám rádi zdarma pomůžeme.
Měsíční příspěvek do tzv. fondu oprav domu je 1.097 Kč/měsíčně. Záloha na odpad (popelnice), společnou televizní anténu a komín je 53 Kč/měsíčně. Záloha na elektřinu společných prostor, na vodné a stočné, na elektřinu v bytě a plyn je nutné nastavit podle budoucího počtu osob v domácnosti a předpokládané spotřeby.
Byt je nyní částečně vybaven. Nastěhování bude možné okamžitě po prodeji, byt je volný.
Dům je čistý a klidný. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenosti města, dostupná příroda a spoustu možností pro volnočasové aktivity.
V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Sdělím Vám jakékoliv další informace či Vás bytem ráda provedu.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Plzni.