Prodej zahrady, Křešice, 612 m2

Křešice

2 467 500 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 11 028 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaKřešice
ID949173
Stav objektuVelmi dobrý
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha pozemku612 m2

Origo partneři v Křešicích

Okna a dveře

Popis

Představte si ráno, kdy vás místo ruchu města probudí zpěv ptáků, šálek voňavé kávy na prostorné terase a výhled směrem k řece Labi. Přes den můžete vyrazit na kole po oblíbené Labské cyklostezce, nahodit prut, zaplavat si nebo jen odpočívat na vlastní zahradě. Večer pak zakončíte grilováním s rodinou či přáteli pod širým nebem.
Právě takové zázemí nabízí tato zahrada v Křešicích u Litoměřic, jejíž součástí je plně vybavený mobilheim o velikosti 11 × 3,7 m (cca 40 m²) s prostornou terasou. Mobilheim je napojen na užitkovou vodu a bioodpad a poskytuje pohodlné zázemí pro víkendové i delší pobyty.
Pokud hledáte místo, kde zpomalíte, načerpáte energii a budete mít přírodu doslova na dosah, pak jste ho právě našli. Přijďte se přesvědčit osobně – některá místa se totiž nedají popsat, ta je potřeba zažít. Tady nebudete počítat metry čtvereční. Tady budete počítat chvíle, které stojí za to.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Křešicích.