Prodej chalupy, Domašov u Šternberka, 124 m2
Domašov u Šternberka
/za nemovitost
Parametry domu
| Adresa | Domašov u Šternberka |
|---|---|
| ID | 136053 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Dobrý |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Užitná plocha | 124 m2 |
| Zastavěná plocha | 98 m2 |
| Plocha pozemku | 129 m2 |
| Plocha zahrady | 362 m2 |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Lokální tuhá paliva |
| Voda | Vodovod, Studna |
Popis
Hledáte místo, kde zpomalíte, odpočinete si od ruchu města a budete trávit čas s rodinou v doteku přírody? Právě tato chalupa v Domašově u Šternberka může být tím pravým místem.
Nabízíme k prodeji udržovanou chalupu o dispozici 4+1 s užitnou plochou 124 m², která stojí na pozemku o celkové výměře 491 m². Dispozice nabízí tři samostatné ložnice, obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyni s jídelnou, koupelnu s vanou a zázemí vhodné jak pro rekreační využití, tak i celoroční bydlení.
Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Elektroinstalace je kompletně provedena v mědi. Vytápění je zajištěno krbovými kamny v obývacím pokoji, ve zbytku domu jsou radiátory. Pro jejich plné využití bude potřeba instalace nového kotle.
Na pozemku se nachází pergola s posezením, gril, udírna, vrtaná studna i praktická hospodářská stavba vhodná pro uskladnění dřeva, zahradního nářadí nebo sportovního vybavení. Parkování je možné přímo na pozemku i před domem na obecní komunikaci.
Nemovitost se prodává včetně téměř veškerého vybavení a zařízení, které se v ní nachází.
Velkou výhodou je také samotná lokalita. Les je jen pár minut chůze od domu a nabízí široké možnosti pro trávení volného času – od procházek přes sportovní aktivity až po houbaření. Do Šternberka se dostanete přibližně za 4 minuty jízdy, do Olomouce za zhruba 20 minut.
Pokud hledáte chalupu s příjemnou atmosférou, kterou můžete ihned využívat a postupně si ji přizpůsobit podle vlastních představ, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám nemovitost osobně představím. Do konce května 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,79 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Domašově u Šternberka.