Prodej bytu 2+1, Ostrava, Jubilejní, 45 m2
Jubilejní, Ostrava
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | Jubilejní, Ostrava |
|---|---|
| ID | 135787 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Po rekonstrukci |
| Patro | 2. z 3 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 45 m2 |
| Podlahová plocha | 50 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Ústřední dálkové |
| Doprava | Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Balkon | |
| Sklep | |
| Parkování |
Popis
Exklusivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+1 s francouzským balkónem, ul. Jubilejní, Ostrava - Hrabůvka.
Tato bytová jednotka v osobním vlastnictví, je po částečné rekonstrukci, a to podlahy v kuchyni, v obou pokojích a v chodbě (r.2021). Kuchyně prošla v roce 2021 kompletní obnovou kuchyňské linky, je velmi udržovaná a zachovalá. V koupelně se nachází toaleta, sprchový kout, umyvadlová skříňka s umyvadlem a se zrcadlem, příprava pro pračku.
Velkou výhodou bytové jednotky je výhled na obě strany (jih a sever), dále neprůchozí pokoje. Výhled z balkónu do dvora plného zeleně.
Lokalita zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Ostravy, přičemž autobusová zastávka je přímo v místě. Jen 10 minut pěšky trvá cesta do Bělského lesa, ideálního pro procházky, běh i cyklistiku, nedaleko se nachází cyklostezka vedoucí k řece Ostravici. V bezprostřední blízkosti se také nachází základní a mateřská škola, síť obchodu apod.
K bytu náleží sklepní kóje. Volný ihned.
Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám pomůžeme. Do konce května 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,79 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě.