Pronájem obchodního prostoru, Chomutov, Raisova, 189 m2

Raisova, Chomutov

150 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaRaisova, Chomutov
ID6318
StavbaSkeletová
Stav objektuDobrý
Typ objektuPřízemní
Užitná plocha189 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
TopeníÚstřední dálkové
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Chomutově

Okna a dveře

Pojištění a finance

Popis

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v oploceném průmyslovém areálu na adrese Raisova v Chomutov.
Prostory jsou ideální zejména pro obchodní činnost, skladování, e-shop, velkoobchod nebo kombinaci kancelářského a skladového zázemí.

K dispozici jsou:

prodejní, skladovací a kancelářské prostory o celkové výměře cca 198 m²,
sociální a zaměstnanecké zázemí,
4 parkovací místa pro zákazníky.
Areál je oplocený, zabezpečený kamerovým systémem a nabízí velmi dobrou dostupnost pro osobní i nákladní dopravu. Součástí areálu jsou také další manipulační plochy a možnosti využití dle potřeb nájemce.
Velkou výhodou je strategická poloha s výbornou dopravní dostupností v rámci města i snadným napojením na hlavní dopravní tahy.

Nájemné činí 150 Kč/m², tedy celkem 29.700 Kč měsíčně + DPH.
Vratná kauce ve výši jednoho nájmu: 29.700 Kč.

Vytápění nebytových prostor a spotřeba elektrické energie jsou vyúčtovávány samostatně 1× měsíčně dle skutečné spotřeby.

Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Chomutově.