Prodej bytu 2+1, Chomutov, Palackého, 66 m2

Palackého, Chomutov

1 721 317 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 7 693 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPalackého, Chomutov
ID51
StavbaPanelová
Stav objektuDobrý
Patro2. z 8
VlastnictvíDružstevní
Užitná plocha66 m2
Podlahová plocha68 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníÚstřední dálkové
Balkon
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Origo partneři v Chomutově

Okna a dveře

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji byt 2+1 v družstevním vlastnictví výměře 66,0 m², situovaný v ulici Palackého v Chomutově. Družstvo Bytové družstvo Palackého 4272 Chomutov. Byt nabízí praktické dispoziční řešení, díky čemuž je celý prostor plnohodnotně využitelný a dobře zaříditelný. K bytu náleží komora na patře a sklepní kóje, což zvyšuje jeho užitnou hodnotu a úložné možnosti. Jednotka prošla rekonstrukcí přibližně před 6 lety. Byla provedena nová elektroinstalace, rozvody vody a odpadů, úpravy podlah i celkové sjednocení interiéru. Stav je udržovaný a umožňuje okamžité užívání bez nutnosti dalších větších investic.

Vytápění je řešeno ústředním dálkovým rozvodem. Elektrická přípojka má kapacitu 25 A (1 fáze) a je k ní k dispozici revizní zpráva. Plyn je v bytě využíván pouze pro vaření. Dům se nachází v širším centru města s dobrou dostupností služeb a občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti je například zastávka MHD (cca 23 minuty), supermarket (cca 5 minut), centrum města s dalšími obchody a službami (cca 10 minut) i školy a školky (cca 510 minut).

Měsíční předpis činí celkem 12 676 Kč a skládá se z následujících položek: anuita (4 596 Kč), nájemné (3 082 Kč), teplo (1 250 Kč), teplá voda (1 850 Kč), vodné (1 150 Kč), správní poplatky (203 Kč), výtah (140 Kč), úklid (135 Kč), pojištění nemovitosti (80 Kč), společná elektřina (20 Kč), STA (10 Kč), daň z nemovitosti (149 Kč) a pozemek (11 Kč). Anuitu (celková výše približně 890.000 Kč) je možné splácet v rámci měsíčních plateb, případně ji doplatit jednorázově při převodu. Správu domu zajišťuje společnost DOSPRA spol. s r.o., která zajišťuje běžný provoz, administrativu i technickou správu objektu. Podnájem bytu je možný, avšak podléhá schválení představenstva družstva. Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) je ve třídě D. Díky své dispozici a charakteru je byt vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice k podnájmu.

Více informací, včetně doplňujících podkladů, Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Uvedené výměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje mají pouze informativní charakter a nepředstavují nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Chomutově.