Prodej skladu, Ostrov - Dolní Žďár, 6600 m2

Ostrov, Dolní Žďár

155 000 000 Kč
/za nemovitost
provizi hradí prodávající
Hypotéka od 692 756 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaOstrov, Dolní Žďár
ID79926
StavbaSmíšená
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro1. z 2
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha6600 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaVodovod
Výtah
Parkování

Origo partneři v Ostrově

Popis

Komerční areál s vysokým potenciálem a strategickou polohou – Ostrov (Dolní Žďár)

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný komerční areál s širokým investičním potenciálem, nacházející se na severním okraji města Ostrov (Dolní Žďár) v Karlovarském kraji. Lokalita nabízí strategické dopravní napojení s výbornou dostupností na německý trh – hranice jsou vzdáleny přibližně 20 km směrem na Oberwiesenthal a cca 60 km na Arzberg. Do hlavního města Prahy se lze dostat přibližně za 2 hodiny jízdy po komunikacích E442, E48 a dálnici D6. Významným benefitem je také blízkost velkého průmyslového parku, která přináší potenciál obchodní spolupráce, synergii provozů i další rozvoj lokality.

Areál prošel nákladnou rekonstrukcí a je připraven k okamžitému využití bez nutnosti dalších investic. K dispozici je cca 11 000 m² zpevněných ploch vhodných pro těžkou techniku a kamionovou dopravu, jejíž vjezd je plně umožněn.

Součástí areálu je šest samostatných hal s celkovou plochou přes 6 000 m². Haly disponují betonovými podlahami s epoxidovým nátěrem a nosností až 2 000 kg/m², což umožňuje široké spektrum využití od skladování po výrobu.

Administrativní zázemí tvoří cca 550 m² kancelářských prostor. Součástí je také vrátnice a parkoviště na vlastním pozemku pro zaměstnance i návštěvy.

Areál je napojen na kompletní inženýrské sítě – veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektrickou energii o kapacitě cca 0,8 MW včetně vlastní trafostanice. K dispozici je i možnost rozšíření díky další trafostanici na samostatné větvi. Každá budova má vlastní datové připojení, což umožňuje bezproblémový provoz více nájemců. Vytápění hal i kanceláří je řešeno plynovými kotli.

Další významnou přidanou hodnotou jsou fotovoltaické elektrárny instalované na střechách objektů, které umožňují využívat elektrickou energii za zvýhodněných podmínek a přispívají ke snížení provozních nákladů celého areálu.

Dle územního plánu je areál zařazen do ploch VS – plochy smíšené výrobní, což umožňuje široké spektrum využití – od logistických a skladovacích aktivit, přes administrativní provoz až po výrobní činnost.

Kompletní projektová dokumentace je k dispozici.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje skladů v Ostrově (okr. Karlovy Vary).