Prodej pole, Olomouc, 969 m2
Olomouc, Slavonín
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Parametry pozemku
| Adresa | Olomouc, Slavonín |
|---|---|
| ID | 00280 |
| Plocha pozemku | 969 m2 |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
Popis
Investiční příležitost:
Pozemek 969 m² v lukrativní části Olomouc – Slavonín.
Nabízíme k prodeji pozemek o šířce 24 m, délce 40,5 m a výměře 969 m² nacházející se v dynamicky se rozvíjející lokalitě Olomouc – Slavonín. Tato nabídka představuje ideální volbu pro investory, kteří hledají bezpečné uložení kapitálu s vysokým potenciálem budoucího zhodnocení.
Hlavní parametry nemovitosti:
Celková plocha: 969 m²
Lokalita: Slavonín (klidná část s výbornou dostupností do centra i na dálnici)
Součástí prodeje je také podíl o velikosti 1/12 na příjezdové cestě, což zajišťuje přístup k pozemku.
Využití: V současné době vedeno jako orná půda, avšak s ohledem na okolní urbanistický rozvoj se jedná o strategickou investici s výhledem na budoucí stavební parcelu.
Proč investovat právě zde?
Slavonín patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším rezidenčním adresám v Olomouci. Díky rozšiřující se okolní zástavbě a rostoucí poptávce po stavebních pozemcích v této oblasti je tento pozemek vynikající příležitostí, jak zhodnotit finance v horizontu několika let.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Olomouci.