Prodej pole, Střelské Hoštice, 32521 m2

Střelské Hoštice

1 250 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 5 587 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStřelské Hoštice
ID975015
Plocha pozemku32521 m2

Origo partneři v Střelských Hošticích

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 32 521 m² v katastrálním území Střelské Hoštice, okres Strakonice, Jihočeský kraj.

Jedná se o kombinaci zemědělské půdy, lesa a menších doplňkových ploch. Největší část tvoří orná půda, doplněná lesním pozemkem, vodní plochou, trvalým travním porostem a ostatní plochou.

Přehled pozemků:

p. č. 197 – orná půda – 17 094 m²

p. č. 630/4 – orná půda – 8 311 m²

p. č. 726/1 – orná půda – 2 276 m²

p. č. 719/5 – lesní pozemek – 4 472 m²

p. č. 758/8 – vodní plocha – 341 m²

p. č. 1246/4 – trvalý travní porost – 20 m²

p. č. 1246/7 – ostatní plocha – 7 m²

K pozemkům je uzavřena smlouva o zemědělském pachtu z roku 2019 na dobu neurčitou.

Soubor pozemků se nachází v klidné krajině jižních Čech a může být zajímavý pro zemědělské využití, rozšíření hospodaření v lokalitě nebo jako dlouhodobá investice do zemědělské půdy.

V případě zájmu vám rád zašlu další informace.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Střelských Hošticích.