Pronájem bytu 2+1, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, Dr. E. Beneše, 53 m2

Dr. E. Beneše, Kralupy nad Vltavou, Lobeček

15 000 Kč
/za měsíc
+ poplatky 5.000,- Kč + kauce 20.000,- Kč + provize RK 15.000,- Kč
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaDr. E. Beneše, Kralupy nad Vltavou, Lobeček
ID18632
StavbaPanelová
Stav objektuDobrý
Patro2. z 5
VybavenoNe
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha53 m2
Podlahová plocha53 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti124.1 kWh/m2 za rok
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Sklep

Origo partneři v Kralupech nad Vltavou

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem nově zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1, 53 m2, v ulici Dr. E. Beneše, v Kralupech nad Vltavou - Lobečku.

Byt se nachází v prvním patře zatepleného panelového domu bez výtahu.

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Byt má plastová okna se žaluziemi s orientací na jihozápadní stranu směrem do ulice, v pokojích je položena nová plovoucí podlaha, v kuchyni, chodbě, koupelně a na toaletě je dlažba.

Kuchyňská linka je vybavena indukční varnou deskou, elektrickou pečící troubou a mikrovlnou troubou, k dispozici je příprava na zabudování myčky nádobí o šířce 45 cm.

K bytu patří prostorná zděná sklepní kóje (4,5 m2) umístěná v suterénu domu, kde je rovněž k dispozici kočárkárna a kolárna.

V bytě je k dispozici přípojka kabelová televize s internetem od Vodafone, v domě pak také optický kabel od T- mobile.


Součástí této prezentace je virtuální prohlídka, ve které si můžete byt detailně prohlédnout z pohodlí vašeho domova, nebo na mobilním telefonu.


Měsíční nájemné je 15.000,- Kč + 5.000,- Kč zálohové platby na energie a služby v bytě pro dvě osoby, kauce je stanovena na 20.000,- Kč.
V ceně nájmu nejsou zahrnuty poplatky za kabelovou televizi a internetové připojení.


V blízkosti bytu jsou v docházkové vzdálenosti potraviny, supermarkety Lidl, Tesco a Penny, lékařské centrum, lékárna, základní a mateřská škola, restaurace, zastávka MHD, vlakové nádraží s přímým vlakovým spojem na Masarykovo nebo Hlavní nádraží a autobusové nádraží PID - směr metro C Kobylisy.
Parkování automobilu je možné v okolí domu. Výborná dostupnost automobilem do Prahy po D8.
Městem prochází množství cyklostezek, v letních měsících je možné využívat moderní venkovní koupaliště, v zimě krytou plaveckou halu, a také zimní stadion.

Více podrobností Vám rád poskytnu na níže uvedeném telefonickém kontaktu nebo emailu.


Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií, v případě více zájemců bude nemovitost pronajata nejvhodnější nabídce.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Kralupech nad Vltavou.