Prodej bytu 3+kk, Praha - Košíře, Linhartova, 80 m2
Linhartova, Praha, Košíře
/za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu
Parametry bytu
| Adresa | Linhartova, Praha, Košíře |
|---|---|
| ID | 5366 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Novostavba |
| Patro | 1. |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 80 m2 |
| Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
| Ukazatel energetické náročnosti | 742 kWh/m2 za rok |
| Voda | Vodovod |
| Balkon | |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup | |
| Parkování |
Popis
K prodeji nabízíme prostorný, útulný a moderní byt o dispozici 3+kk s balkónem, situovaný v klidné lokalitě plné zeleně, ideální pro pohodové bydlení bez městského chaosu, ale s dobrou dostupností.
Byt má celkovou plochu 75 m² + balkón 5 m2 a nachází se v novostavbě domu z roku 2008. Vchod do bytu je v úrovni přízemí domu, ale díky svažitému terénu jsou okna bytu ve výšce cca druhého patra, což zajišťuje dostatek světla i soukromí.
Dispozice bytu:
obývací pokoj s kuchyňským koutem: 35 m², ložnice: 15,72 m², ložnice: 8,91 m², chodba: 5,99 m², koupelna: 4,75 m², samostatné WC: 1,2 m², prostorná šatna: 3,67 m².
Interiér je řešen s důrazem na komfort a praktičnost. V obytných místnostech jsou kvalitní dubové parkety, které dodávají bytu teplo a eleganci. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči a kvalitní kamennou pracovní deskou a plynule navazuje na obývací část se vstupem na balkón. Balkón je vybaven výsuvnou markýzou, která zajišťuje příjemné posezení i v horkých letních dnech.
V koupelně najdete sprchový kout i vanu. Velkým benefitem je samostatná, opravdu prostorná šatna v ložnici a vestavěné skříně na chodbě, takže úložného prostoru je tu víc než dost.
Součástí nabídky je garážové stání a prostorný sklep.
Byt se nachází v klidné a příjemné lokalitě, v docházkové vzdálenosti na zastávku autobusu, s rychlou dostupností do města a zároveň blízko přírody – ideální kombinace.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 5.