Prodej rodinného domu, Plzeň, Václavská, 230 m2
Václavská, Plzeň, Lobzy
/za nemovitost
Cena je vč. právního servisu, advokátní úschovy i provize RK.
Parametry domu
| Adresa | Václavská, Plzeň, Lobzy |
|---|---|
| ID | 2572 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Po rekonstrukci |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Centrum obce |
| Užitná plocha | 230 m2 |
| Zastavěná plocha | 148 m2 |
| Podlahová plocha | 230 m2 |
| Plocha pozemku | 434 m2 |
| Plocha zahrady | 434 m2 |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Dlážděná, Asfaltová |
| Telekomunikace | Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody |
| Doprava | Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Zdroj topení | Tepelné čerpadlo |
| Zdroj teplé vody | Tepelné čerpadlo |
| Garáž | |
| Sklep | |
| Parkování |
Popis
Představuji nadstandartní rodinný dům o dispozici 6+KK se zahradou o rozloze 434 m2, a samostatně stojící garáží v jedné z nežádanějších lokalit - Plzeň Lobzy!
Patrový dům o zastavěné ploše 148 m2 a celkové užitné ploše cca 230 m2 prošel kompletní a velmi zdařilou a promyšlenou rekonstrukcí (kuchyně na míru vč. vestavných spotřebičů, nové koupelny, podlahové vytápění…).
Všechny obytné místnosti jsou navíc směřovány do velmi klidné a slepé ulice Václavská.
Na pozemku o rozloze 434 m2 je samostatně stojící garáž (49 m2), dvě parkovací stání s elektricky ovládanou bránou, posezení s velkým grilem a trampolínou.
Dům je z části podsklepený (cca 21 m2) a v současné době je sklep z části využíván k relaxaci a z části jako technické zázemí celého domu.
Jako zdroj tepla je využíváno tepelné čerpadlo vzduch – voda s podlahovým ohřevem v celém domě, což zajišťuje výraznou úsporu nákladů na vytápění i ohřev vody.
V horním patře jsou navíc klimatizační jednotky. Na střeše je pak fotovoltaická elektrárna o výkonu 4,3 kWh se stálou výkupní dotací!
Dům se prodává vč. vybavení a je ihned k nastěhování!
V blízkosti tohoto výjimečného domu naleznete veškerou občanskou vybavenost (školky, školy, gymnázium, restaurace, MHD…) a nespornou výhodou je pouhých 5 min. na dálnici D5. Stejně tak jako do centra města.
Neváhejte mě kontaktovat, rád s vámi půjdu na prohlídku. S financováním rád pomohu.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Plzni.