Prodej zahrady, Mnichov, Mnichov, 400 m2

245 000 Kč
/za nemovitost
Uvedená cena je se všemi poplatky
Hypotéka od 1 095 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

Adresa
ID821
Plocha pozemku400 m2

Origo partneři v Mnichově

Podlahy

Stěhovací služby

Popis

Nabízíme k prodeji parcelu o velikosti 400m2, která se nachází v Mnichově u Poběžovic. Mnichov se nachází nedaleko Domažlic v Plzeńském kraji, 4km jihozápadně od obce Poběžovice.
Nedaleko zahrady se nachází zajímavý skalnatý vrchol ,,Čertův vrch, který má výšku 1244 metrů n.m. Uvedená cena je se všemi poplatky. V případě vašeho zájmu, mne neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Mnichově (okr. Domažlice).