Prodej rodinného domu, Prostiboř, 190 m2

Prostiboř

4 150 000 Kč
/za nemovitost
nová plast. okna trojskla, nová střecha, nový vodovodní vrt, stačí zateplit a vyměnit zdroj tepla, o
Hypotéka od 18 548 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaProstiboř
ID652917
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Typ objektuPatrový
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuOkraj obce
Užitná plocha190 m2
Zastavěná plocha72 m2
Podlahová plocha190 m2
Plocha pozemku692 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Sklep
Lodžie
Parkování

Origo partneři v Prostiboři

Podlahy

Stěhovací služby

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi rodinného domu v Prostiboři, okr. Tachov v osobním vlastnictví bez právních vad. Dům je postaven jako tzv. dvojdům , sestává ze tří podlaží.

první podlaží, částečně podzemní: technické zázemí, kotelna, garáž, sklad
druhé nadzemní podlaží: byt 2+1 s koupelnou, WC, čistá užitná plocha cca 45 m čtv.
třetí nadzemní podlaží: byt 2+1 s koupelnou, WC, čistá užitná plocha cca 45 m čtv.
Aktuálně se dům užívá jako jeden byt, z kuchyně v horním patře je pokoj.

Technický stav domu : nová plechová střecha, nová plastová okna s trojskly, nové vstupní dveře do domu, nový vodovodní vrt, odpady svedeny do betonové jímky. Elektroinstalace částečně vyměněna /v 1.patře/, fasáda, balkony a vytápění v původním stavu. Na zateplení fasády a výměnu otopného zdroje za ekologický lze u tohoto domu čerpat státní dotace.

Dům je vhodný jak pro bydlení rodiny, včetně kombinace s pronájmem /výhodou jsou dva byty, jeden byt tedy můžete případně rekonstruovat , v druhém bytě současně bydlet nebo druhý byt pronajímat /, tak jako investiční dům, přičemž lze ihned oba byty pronajímat .
K domu patří zahrada s několika ovocnými stromy, keři a vodovodním vrtem.

Prostiboř se nachází v údolí řeky Úhlavky , na dohled pohoří Sedmihorky , to obojí generuje čisté životní prostředí, čistou přírodu, klidný region .Nejbližší větší města jsou Kladruby, Bor, Stříbro. Pracující v Německu bude určitě zajímat, že do 10-15 min. autem dojedete na nájezd na dálnici D5 .

Objednejte si vaši prohlídku na kontaktech makléřky uvedených u inzerce . Nenechte se odradit horším vzhledem fasády, interier Vás může překvapit.
Pozn.: dvě fotky v galerii jsou vizualizace stavu po zateplení budovy Ev. číslo: 652303.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Prostiboři.