Prodej bytu 2+1, Chomutov, 17. listopadu, 62 m2 (ID: 1807640)
17. listopadu, Chomutov
/za nemovitost
Parametry bytu
Adresa | 17. listopadu, Chomutov |
---|---|
Stavba | Panelová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Patro | 6. |
Vybaveno | Ne |
Lokalita objektu | Sídliště |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 62 m2 |
Elektřina | 230V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Asfaltová |
Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD |
Voda | Místní zdroj vody |
Sklep | |
Lodžie | |
Výtah | |
Bezbarierový přístup |
Popis
Rád bych Vám nabídl tento kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1, nacházející se v panelovém domě v Chomutově, ulice 17. Listopadu. Byt je situován v 5. patře a jeho užitná plocha činí 62 m², což zajišťuje praktický a pohodlný prostor pro bydlení.
Byt je v osobním vlastnictví, což nabízí větší flexibilitu pro budoucího majitele. Benefitem je přítomnost lodžie, která poskytuje příjemnou možnost posezení s výhledem do okolí sídliště. K bytu dále patří sklep, který nabízí dodatečný úložný prostor.
Dispozice bytu je řešena velmi účelně – hned u vstupu nalevo najdete prostorný kumbál/šatnu, přímo naproti vstupu jsou dva velké pokoje a zděná koupelna po pravé straně nabízí i praktické zázemí s místem pro pračku a sušičku.
Byt se nachází v lokalitě s dobrou dostupností všech potřebných služeb a veřejné dopravy. V docházkové vzdálenosti jsou obchody, škola, školka, MHD, Zoopark Chomutov. Před domem je veřejné parkoviště.
Byt je možné koupit i jako investiční příležitost s ročním čistým výnosem cca 130.000 Kč.
Dům je velmi klidný a pečlivě udržovaný, s čistými společnými prostory.
Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Chomutově.