Prodej rodinného domu, Čáslav, Mikoláše Alše, 184 m2
Mikoláše Alše, Čáslav-Nové Město
/za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu
Parametry domu
Adresa | Mikoláše Alše, Čáslav-Nové Město |
---|---|
ID | 00179 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Vybaveno | Ne |
Druh objektu | V bloku |
Lokalita objektu | Centrum obce |
Užitná plocha | 184 m2 |
Zastavěná plocha | 174 m2 |
Podlahová plocha | 250 m2 |
Plocha pozemku | 448 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Ukazatel energetické náročnosti | 312 kWh/m2 za rok |
Elektřina | 230V, 400V |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Asfaltová |
Doprava | Vlak, Silnice, MHD, Autobus |
Voda | Vodovod |
Topné těleso | Radiátory |
Zdroj topení | Plynový kotel |
Zdroj teplé vody | Plynová karma |
Garáž | |
Sklep | |
Výtah |
Popis
Nabízím dům v naší krásné Čáslavi, vhodný zejména pro větší rodinu, vícegenerační soužití, pro někoho, kdo podniká z domova, drobného řemeslníka apod. Velký dvoupatrový dům s užitnou plochou 185 m2 disponuje také prostornou garáží a dílnou, což může být pro někoho velké plus.
Ale začněme DOMEM - ten byl přizpůsoben k bydlení dvou rodin, tzn., že po vstupu z verandy najdeme v přízemí halu, prostornou kuchyň s jídelním koutem, dva pokoje, koupelnu, samostatné WC a komoru. A úplně to samé se nachází v prvním patře, jen kuchyňská linka je již odstraněná. Z haly v horním patře je vstup na lodžii. Dům je z poloviny podsklepený a 3 místnosti sestávající z kotelny, skladu a sklepa na ovoce, jsou suché a udržované. Z kuchyně v přízemí se vstupuje na zahradu přes zastřešenou, dlážděnou terasu, která díky své orientaci na jihozápad poskytne příjemnou relaxaci hlavně odpoledne a k večeru. Nemovitost je v původním stavu, napojena na všechny IS, vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Voda a kanalizace jsou obecní, na zalévání zahrady je k dispozici studna.
A nyní již k ZAHRADĚ - je rovinatá, opečovávaná a osázená ovocnými stromy. Její velikost o výměre 274 m2 je tak akorát na využití pro odpočinek i na údržbu. Ze dvou stran je odstíněna od sousedů vlastní vedlejší stavbou a garážemi od sousedního objektu, které ovšem zahradu nijak nestíní.
A poslední k popisu je GARÁŽ - tento samostatný objekt ukrývá garáž s výměrou 19 a dílnu s 15 m2. Oba prostory jsou ve výborném stavu, se zavedenou elektřinou.
Nemovitost se nachází blízko centra města, kousek od vlakového i autobusového nádraží, prostě vše co potřebujete, ať už jsou to školy, školky, obchody, doprava, je na dosah ruky v pěší vzdálenosti.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Čáslavi.