Prodej rodinného domu, Nehvizdy, Lipová, 116 m2

Lipová, Nehvizdy

10 999 990 Kč
/za nemovitost
včetně provize, právního a hypotečního servisu, cena k jednání
Hypotéka od 49 163 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaLipová, Nehvizdy
ID00213
StavbaSkeletová
Stav objektuVelmi dobrý
VybavenoČástečně
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuKlidná část obce
Užitná plocha116 m2
Zastavěná plocha58 m2
Podlahová plocha116 m2
Plocha pozemku456 m2
Plocha zahrady398 m2
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti136 kWh/m2 za rok
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj teplé vodyPlynový kotel
Výtah
Parkování

Origo partneři v Nehvizdech

Popis

K prodeji nabízíme moderní, patrový rodinný dům 4+1 cca 116 m2 se zastřešenou terasou, postaveného na pozemku o celkové ploše 456 m2, v klidné části obce Nehvizdy u Prahy.

Jedná se o dům s užitnou plochou 96 m2, terasou cca 20 m2, zahradním domkem (plechový sklad) a dvěma stáními před domem.

V přízemí domu se nachází chodba s botníkem a úložným prostorem, technická místnost, samostatná toaleta, schodiště do patra, kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, vestavěnými spotřebiči a jídelnou, obývací pokoj s francouzským oknem a vstupem na zastřešenou terasu a zahradu.
V patře jsou tři pokoje, ložnice, pracovna, dětský pokoj a koupelna s vanou a toaletou.

Vytápění a ohřev TUV je řešen průtokovým plynovým kotlem BAXI.
Energetická náročnost domu je C (energetický úsporná budova).

V domě zůstane téměř veškeré vybavení (nábytek) a bude připraven k nastěhování.

Před domem je možno zaparkovat dva vozy.

Zahrada je určena pro relaxování, odpočinek celé rodiny a samozřejmě pro pěstování zeleniny, ovoce a okrasných rostlin.

V obci je veškerá občanská vybavenost - školky, základní škola, dětské skupinky, dětská hřiště, sportovní hala, obchod Lidl, Enapo, městský úřad, pošta, restaurace, pizzerie a další.

Doprava z Nehvizd na Prahu je do 10 min. po dálnici D11 a to bez nutnosti dálniční známky. Jinak je možné využít pravidelnou autobusovou dopravu do Prahy ke stanici metra B Černý most. Zastávka autobusu je několik desítek metrů od domu.

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi zařídíme.
Doporučuji prohlídku této zajímavé nemovitosti. V případě dotazů mne prosím kontaktujte.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Nehvizdech.