Prodej pole, Veltrusy, 2877 m2
Veltrusy
/za nemovitost
Parametry pozemku
Adresa | Veltrusy |
---|---|
ID | 15653 |
Plocha pozemku | 2877 m2 |
Popis
Nabízíme k prodeji pozemek ve 100 % vlastnictví o výměře 2 877 m² v katastrálním území Veltrusy, který se nachází ve strategické lokalitě s vysokým rozvojovým potenciálem. Pozemek se napojuje na rozsáhlé území navržené pro výrobní plochy, což z něj činí zajímavou příležitost pro budoucí využití či zhodnocení.
Parcela č.: 297/10
LV 579
Přístup pozemku je velmi dobrý z veřejné komunikace a navazuje na plánované obslužné plochy.
Ačkoli je pozemek v současnosti veden jako orná půda, jeho přímé napojení na území navržené pro výrobu a podnikání může v budoucnu výrazně navýšit jeho hodnotu. Vhodné pro dlouhodobou investici, zemědělské využití nebo rozšíření komerčního území.
Obec Veltrusy se nachází pouhých 25 minut od Prahy s výborným napojením na dálnici D8 a dobrou dostupností z regionálních center. V okolí se rozvíjí zázemí pro logistiku, výrobu a služby, čímž se výrazně zvyšuje význam strategicky umístěných pozemků, jako je tento.
V případě zájmu nebo dotazů mě kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím ID inzerátu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Veltrusech.