Prodej bytu 3+kk, Praha - Libeň, Nad Okrouhlíkem, 94 m2
Nad Okrouhlíkem, Praha, Libeň
/za nemovitost
cena je včetně provize a kompletního právního servisu
Parametry bytu
Adresa | Nad Okrouhlíkem, Praha, Libeň |
---|---|
ID | 00751 |
Stavba | Smíšená |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Patro | 2. z 7 |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 94 m2 |
Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
Ukazatel energetické náročnosti | 101 kWh/m2 za rok |
Voda | Vodovod |
Sklep | |
Lodžie | |
Parkování | |
Nízkoenergetický |
Popis
Hledáte nadstandardní bydlení v klidné lokalitě s krásným výhledem do parku a garážovým stáním v ceně? Pak vám, ve výhradním zastoupení majitele, nabízím slunný a tichý byt 3+kk o celkové ploše 93 m2 s lodžií (6 m2), který se nachází ve 2. nadzemním podlaží moderní rezidence Bydlení Mazánka – oceněné 1. místem v soutěži Best of Realty 2006 v kategorii rezidenční projekty.
Součástí prodeje je garážové stání a praktická komora (4 m2).
Dispozice bytu nabízí světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem (33,6 m2), dvě samostatné ložnice, dvě koupelny – jednu s vanou, druhou se sprchovým koutem – a praktickou šatnu, která je umístěna přímo v hlavní ložnici. Kuchyňská linka je plně vybavena moderními spotřebiči: myčkou, lednicí, troubou, sporákem, digestoří i vestavným kávovarem.
Byt je orientován na jih a nabízí nádherný panoramatický výhled do parku s fontánou. Vysoký standard bytu i samotného domu zaručuje pohodlné a bezpečné bydlení – celý objekt je střežen kamerovým systémem a samozřejmostí je i centrální vstup s recepcí a výborně fungující správa bytového komplexu.
Součástí domu je také relaxační zóna určená výhradně pro obyvatele rezidence, kde můžete využívat jednací salónek, velkou posilovnu, Whirlpool a saunu.
Areál je obklopen rozlehlým parkem Nad Okrouhlíkem a v docházkové vzdálenosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Z této lokality je vynikající dopravní dostupnost do centra.
Tuto nemovitost rozhodně doporučuji vidět osobně – prohlídku vám rád zprostředkuji, případně pošlu i ve virtuální podobě.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 8.