Prodej bytu 4+kk, Dobřichovice, Lesní, 150 m2
Lesní, Dobřichovice
/za nemovitost
vč. provize a právních služeb
Parametry bytu
Adresa | Lesní, Dobřichovice |
---|---|
ID | 11953 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Patro | 1. z 3 |
Vybaveno | Částečně |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 150 m2 |
Podlahová plocha | 168 m2 |
Plocha zahrady | 544 m2 |
Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
Elektřina | 230V, 400V |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topení | Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové |
Komunikace | Asfaltová |
Doprava | Vlak, Silnice, Autobus |
Voda | Vodovod |
Topné těleso | Radiátory, Krb |
Zdroj topení | Plynový kotel, Krb |
Zdroj teplé vody | Plynový kotel |
Garáž | |
Terasa | |
Bezbarierový přístup |
Popis
Představuji Vám byt v rodinném domě se třemi bytovými jednotkami. Tento byt se nachází v přízemí a disponuje velkou zahradou, takže se v něm budete cítit jako v rodinném domě. Byt je velký a prostorný (150 m2), se dvěma šatnami, třemi ložnicemi, obrovským obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou. Kolem bytu je terasa, takže ze tří pokojů a z jídelny je výstup přímo na terasu. Příjemné je i to, že byt disponuje dvěmi toaletami.
Zahrada nabízí jednak dostatečný prostor pro Vaše zahrádkaření a také nádherný výhled do daleka.
I Vaše auto či auta budou mít dost prostoru k bytu patří garáž a dvě parkovací stání, přičemž před garáží lze mít zaparkované další auto. Celkem tedy můžete parkovat až 4 auta.
Stávající náklady na bydlení jsou okolo 6.000 Kč měsíčně, což je na takto velký byt opravdu velice přívětivé.
Poloha domu je na okraji lesa (v Lesní ulici) a zároveň je to do centra města, kde je i škola, 10 minut chůze. Jste tedy přímo v přírodě a nemusíte být přitom taxikáři svých dětí.
Pokud se Vám tato nabídka líbí, rád Vám vše osobně ukážu na prohlídce.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Dobřichovicích.