Prodej ubytování, Újezd u Rosic, 200 m2
Újezd u Rosic
/za nemovitost
vč. provize RK, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Parametry nemovitosti
Adresa | Újezd u Rosic |
---|---|
ID | 05118 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Vybaveno | Ano |
Typ objektu | Patrový |
Druh objektu | Samostatný |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Užitná plocha | 200 m2 |
Zastavěná plocha | 554 m2 |
Podlahová plocha | 600 m2 |
Plocha pozemku | 12430 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topení | Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické |
Komunikace | Asfaltová |
Doprava | Dálnice, Autobus |
Voda | Vodovod |
Výtah | |
Parkování |
Popis
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme zajímavou obchodní příležitost, bydlení spojené s podnikáním v Újezdě u Rosic. Jedná se o basketbalový kemp s vlastním hřištěm, dvojchatkami, jídelnou, srubem, sociálním zařízením a hlavně rodiným domem.
Areál je v původním stavu z 90.let, ve velmi dobrém technickém stavu, poslední provoz byl v roce 2023.
Plocha pozemků nabízí rozličné využití v různých oborech podnikání. V územním plánu je území vedeno jako pro sport a rekreaci.
V areálu se nachází rodinný dům z roku 2001 (nově postaven) o dispozici 3+kk s garáží, krytou terasou, kachlová kamna. Vytápění domu a ohřev teplé vody je zajištěno plynovým kotlem. Dům je samostatně stojící, stranou od zbytku areálu.
Hlavní budova areálu je jídelna s příslušenstvím, kuchyní a zázemím. Dále pak chata hlavních trenérů, 4 dřevěné chatky pro účastníky táborů a chatka pro vedoucí u vjezdu do areálu.
Tyto budoby jsou na betonových deskách nebo patkách.
Celý areál včetně rodinného domu je připojen na vodovodním řádu, dále je připojen na plyn (dům i hlavní budova kempu). V areálu kempu je septik a dům má vlastní kořenovou čističku odpadních vod.
Doporučujeme prohlídku areálu. Dobrá dostupnost na dálnici D1 a do Brna po státní silnici.
V obci jsou potraviny a hospůdka. O působení obce se můžete dočíst více na jejich webových stránkách.
Areálem Vás velice rádi provedeme. Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Újezdě u Rosic.