Prodej vícegeneračního domu, Klenová, 4444 m2
Klenová
/za nemovitost
Parametry domu
| Adresa | Klenová |
|---|---|
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Vybaveno | Částečně |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Užitná plocha | 200 m2 |
| Zastavěná plocha | 422 m2 |
| Podlahová plocha | 4444 m2 |
| Plocha pozemku | 4022 m2 |
| Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
| Ukazatel energetické náročnosti | 68 kWh/m2 za rok |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Veřejná kanalizace, Jímka |
| Komunikace | Asfaltová, Zpevněná, Štěrková |
| Telekomunikace | Kabelové rozvody |
| Doprava | Silnice, Autobus |
| Voda | Vodovod, Studna |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Kotel na tuhá paliva |
| Zdroj teplé vody | Bojler - elektro |
| Garáž | |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup | |
| Parkování |
Popis
Nabízíme k prodeji vícegenerační dům v samostatné poloze v klidné části obce Klenová. Tento cihlový patrový dům se skládá ze dvou samostatných budov a je postaven ve venkovské zástavbě. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají bydlení na samotě v kombinaci s moderními vymoženostmi. Disponuje více než pěti pokoji, což zajišťuje dostatek prostoru pro velké rodiny nebo více generací žijících pohromadě.
Dům je v dobrém stavu a částečně vybaven, což novým majitelům umožňuje přizpůsobit jej dle svých představ a potřeb. Užitná plocha domu činí 200 m² a pozemek se rozkládá na ploše 4022 m², včetně zahrady a zastavěné plochy 422 m². Dům také disponuje velkým sklepem s plochou 90 m². Součástí nabídky je i garáž, přístřešek a stodola, což poskytuje dostatek úložných nebo pracovních prostor. Pro milovníky klidu a přírody je k dispozici krásný výhled na okolní krajinu, včetně hradních zřícenin.
Nemovitost je snadno dostupná po silnici a je k dispozici autobusová doprava. Stavba je zapojena do třífázového rozvodu elektrické energie. Ohřev vody a vytápění budou záležitostí, kterou si zájemce může přizpůsobit podle svých preferencí.
Pokud Vás dům zaujal, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Rádi Vám vše ukážeme osobně a odpovíme na veškeré dotazy. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vícegeneračních domů v Klenové.