Prodej rodinného domu, Běstvina, 140 m2
Běstvina
/za nemovitost
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Parametry domu
| Adresa | Běstvina |
|---|---|
| ID | 24059 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Vybaveno | Částečně |
| Typ objektu | Patrový |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Užitná plocha | 140 m2 |
| Plocha pozemku | 1278 m2 |
| Třída energetické náročnosti | D - Méně úsporná |
| Ukazatel energetické náročnosti | 105 kWh/m2 za rok |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Odpad | Septik |
| Topení | Ústřední plynové |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Silnice, Autobus |
| Voda | Místní zdroj vody, Studna |
| Balkon | |
| Sklep | |
| Výtah |
Popis
Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi krásný rodinný dům v blízkém centru obce Běstvina u Třemošnice. Dům skýtá jedinečné výhledy na Železné hory. Bez přehánění lze říci, že domy se v této lokalitě dají koupit jen velmi zřídka.
Běstvina a její okolí skýtá kromě turistiky a sportovního vyžití (turistika, cyklotratě). V dojezdové vzdálenosti (Třemošnice-3km, Chotěboř-16km, Heřmanův Městec-17km, Čáslav-26km, Chrudim-26km) je k dispozici veškerá občanská vybavenost - školky, školy, poliklinika, obchody, restaurace a pošta. Velmi dobrá je též dopravní dostupnost po železnici. Dům je velmi dobře udržovaný, také se podařilo díky několika rozsáhlým úpravám (zateplení celého domu - 10 cm polystyren, plastová okna) vytvořit harmonický celek sloužící k příjemnému rodinnému bydlení i pro náročnější zájemce.
Dispozici domu tvoří 2 podlaží: přízemí je řešeno v dispozici 3KK a v případě nečekané návštěvy je možné využít prostorný pokoj v patře. Dům je částečně podsklepen. Součástí zahrady je i venkovní kryté posezení s krbem, dílna, toaleta, či skladové prostory. V celém objektu naleznete vše potřebné k běžnému životu. Nemovitost je ve stavu k okamžitému bydlení.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zavolejte nebo napište a domluvíme se na termínu prohlídky nebo na zaslání mnoha dalších informací, dokumentů a fotografií mailem, neboť tento inzerát nám dovolil vyvěsit „pouze“30 fotografií. Rádi vás na prohlídce přivítáme!
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Běstvině.