Prodej chaty, Hošťálkovy - Křížová, 39 m2

Hošťálkovy, Křížová

2 690 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 12 820 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaHošťálkovy, Křížová
ID876733
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná39 m2
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1354 m2

Origo partneři v Hošťálkovech

Popis

Přichází jaro, paprsky slunce probouzí přírodu, svěží zeleň i květenu. Dozrávají třešně, jahody, blíží se čas dovolených, odpočinku, slunění a podvečerního grilování za šumu vody v potoku. Čistý vzduch lahodí plicním sklípkům, obdobně jako vůně dřevin, na podzim při sběru hříbků. A pak nastává zima, vše pokryje bílá peřina a blízký SKI Park tou dobou ožívá.
V podhůří Jeseníků, v místě zvaném Křížová, nabízíme chatu, která nejen výše uvedené, ale mnohem více toho skýtá. Mimořádně klidné místo, prostorná terasa, pod ní garáž či dílna a nad ní pak samotná z části zděná a z části dřevěná chata. Nevelkou kuchyň, jež el. sporákem i myčkou je vybavená, zdobí funkční Vamberecká kamna. Obývací část pak vyhřívají kamna litinová a jejich teplo až do dvou podkrovních ložnic sálá. Koupelnu s WC zásobuje studniční voda, kterou bojler ohřívá. Pohodu dotváří rozlehlá zahrada, živým plotem a potokem ohraničená. Je zde také pergola zděným grilem vybavena, kůlna, dřevník, dětský domeček a obytná herna.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Hošťálkovech.