Prodej skladu, Ostrava, Ráčkova, 37 m2 (ID: 1279656)

Ráčkova, Ostrava

314 500 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 1 499 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaRáčkova, Ostrava
IDnebyt Ráčkova
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná37 m2
Typ objektuPatrový

Origo partneři v Ostravě

Popis

Nabízím k prodeji nebytové prostory na ul.Ráčkové v Ostravě. Jedná se o nebytové prostory v 1.PP domu,které prošly celkovou rekonstrukcí v roce 2021. Ve všech prostorech je zavedena elektřina, T+S voda i topení. Napojení na odpady a vybudování toalety a sprchy je možné. V domě je kotelna s dvěmi plynovými kotli Wiesmann, které zajišťují ohřev vody do radiátorů i vod.baterií. Tyto prostory jsou ve velmi dobrém stavu s dostatkem denního světla - velká okna.
K dispozici je neb.jednotka č.3 o rozloze 37m2. Všechny nebytové prostory jsou vymezeny jako samostatné jednotky formou prohlášení vlastníka. Přístup do jednotek, resp. do domu je přes společný pozemek (parkoviště) před domem, kde je zřízeno ke každé jednotce věcné břemeno. Součástí prodeje bude také podíl na pozemku (parkovacího místa).
Vše je suché a čisté s minimálními náklady na přestavbu. Možnost využití je opravdu široká od např. sklad, e-shopu, kadeřnictví, fotoateliéru, kancelářských prostor až po studio k bydlení. Cena 8.500,-Kč/m2, jedno parkovací stání 100.000,-Kč.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje skladů v Ostravě.