Prodej ubytování, Chřibská, 231 m2 (ID: 1258932)

Chřibská

6 900 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 32 883 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaChřibská
ID0322
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná231 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Chřibské

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Tato exkluzivní nemovitost se nachází v těsné blízkosti úchvatné přírody Českého Švýcarska, kde se rozkládá malebná krajina s rybníky, bujnými lesy, loukami a ohromujícími výhledy.
V samotném domě, na němž byla provedena rekonstrukce střechy v roce 2018, naleznete tři nádherné apartmány. Jeden z nich se nachází v přízemí a má rozlohu 76 m2. Spolu s tímto apartmánem v přízemí najdete i technickou místnost s kotlem na tuhá paliva. V prvním patře se nachází zbývající dva apartmány, jeden o rozloze 51 m2 a druhý o rozloze 55 m2. Kromě toho v prvním patře naleznete i menší chodbu a schodiště vedoucí na půdu, která po renovaci může sloužit jako podkrovní apartmán. Celá budova vyniká svým jedinečným půvabem a harmonicky ladí s okolím nemovitosti. S celkovou kapacitou až 18 hostů nabízí tato nemovitost dostatek prostoru pro váš podnikatelský záměr i relaxaci. K tomu všemu patří nádherná zahrada a rustikální stodola, která po provedené renovaci může sloužit jako další pokoj nebo prostorná konferenční místnost.
Zaujala vás tato zajímavá investiční nemovitost?
A s financováním si hlavu lámat nemusíte , vše za vás vyřešíme

(Půdorys je vypracován s pomocí Matterportu, je tedy ilustrační)

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Chřibské.