Prodej skladu, Mutějovice, 277 m2

Mutějovice

420 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH, + provize RK, cena k jednání
Hypotéka od 2 002 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaMutějovice
IDR012
StavbaMontovaná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná277 m2
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuCentrum obce
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Mutějovicích

Úklidové služby

Popis

Naše společnost Vám nabízí exkluzivně k prodeji montovanou ocelovou stavbu, umístěnou na pozemku jiného vlastnka. Hala má výměru přibližně 277 m2 a je postavena na pozemku p.č. st. 75/1 v k.ú. Lhota pod Džbánem. Jedná se o montovanou ocelovou stavbu, kterou lze demontovat a postavit na jiném místě. Stavba je řádně zapsána v katastru nemovitostí.

K nabízené ceně je nutno zaplatit provizi realitní kanceláři ve výši 35.000,- Kč. Kauce pro případnou rezervaci je ve stejné výši.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje skladů v Mutějovicích.