Prodej ubytování, Brno - Přízřenice, Vídeňská, 3600 m2

Vídeňská, Brno, okres brno-město, Brno-jih

Cena na vyžádání
/za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaVídeňská, Brno, okres brno-město, Brno-jih
IDKP000005
StavbaSkeletová
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha užitná4300 m2
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Plocha budovy1426 m2
Podlahová plocha3600 m2
Plocha nemovitosti1447 m2
Plocha nebytových prostor4300 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina400V
PlynPlynovod
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Výtah
Parkování

Origo partneři v Brně

Popis

Dovolujeme si Vám představit nabídku na prodej lukrativní třípodlažní nemovitosti na ulici Vídeňská v Brně. Od sedmdesátých let, kdy byla nemovitost postavena, byla budova vždy využívána jako ubytovací zařízení jak pro dlouhodobé tak krátkodobé pobyty a bydlení.

Zastávka tramvaje Modřická cihelna je tři minuty chůze od budovy, budova se nachází cca 15 minut od hlavního nádraží a cca 15 minut od Mendlova náměstí. Autem je největší obchodní zóna Olympia cca 5 minut. V blízkosti se nachází obchodní dům Futurum. V dostupné vzdálenosti se také nachází několika vysokých a jazykových škol. Dále se za budovou nachází cyklostezka vinař, v bezprostřední blízkosti pak přírodní park Bobrava.

Nemovitost je rozdělena na dvě části. V části A proběhla kompletní rekonstrukce v roce 2010. Část B prošla kompletní rekonstrukci v roce 2019 a to včetně rozvodů, veškerého vybavení apod. Obě části sdílejí vstupní halu a lobby, recepci/kancelář, posilovnu, společenskou místnost/studovnu, kotelnu a výtah. Obě části domu jsou na každém patře průchozí. Díky zcela novému zámkovému systému v celém objektu lze v domě koordinovat pohyb osob. Na každém patře a v každé budově je vždy společná kompletně zařízená kuchyň s jídelním prostorem a prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník. V přízemí se dále nachází plně vybavená kuchyně o cca 60m2.

V budově se nachází dva typy pokojů (a jednotky atypických pokojů) – tzv. velký o výměře cca 21m2 s umístěním oken od silnice a malý s plochou cca 15m2 s umístěním oken do ulice. Pokoje jsou plně vybaveny. Větší část pokojů je klimatizovaná.

Celkem je v objektu 145 jednotek, z toho nyní funguje 142 jako jednotky pro ubytování/bydlení a 3 jako kancelář, zázemí pro kuchyni a posilovna. Je možné vybudovat až 152 obytných jednotek.

Díky tomu, že se nemovitost včetně příslušenství nachází po kompletní rekonstrukci, a je zcela pronajata, je téměř bezúdržbová. Budova je vhodná také za účelem realizace vlastního podnikatelského záměru.

Pokud hledáte kompletně obsazenou výnosovou nemovitost po kompletní rekonstrukci na strategické adrese v Brně, či budovu, ve které je možné realizovat vlastní záměr, pak nás neváhejte kontaktovat pro více informací a prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Brně.