Prodej zahrady, Hodonín, 36 m2

Hodonín

600 000 Kč
/za nemovitost
Cena k jednání
Hypotéka od 2 859 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaHodonín
ID18219
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha budovy16 m2
Plocha nemovitosti36 m2
KomunikaceZpevněná
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaStudna
Převod do OV

Origo partneři v Hodoníně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme ke koupi zděnou chatku v lokalitě za hřbitovem, v klidné části města Hodonína.
Jedná se o podsklepenou stavbu s jedním nadzemním podlažím. Nadzemní podlaží disponuje vstupní chodbou, kuchyňským koutem s posezením, splachovací toaletou a shody do sklepních prostor. Ve sklepním prostoru je vybudován sklep pro uskladnění zeleniny, skladovací prostor, a ražená studna do hloubky 11m. Stavba byla zkolaudována v roce 1989. Pozemek cca 400m² je osázen stromy a je zde 100ks vinné révy, rozvod vody na pozemku a vlastní elektrická přípojka 380 V (100 m).
Stavba není součástí pozemku ale je zde pachtovní smlouva s vlastníky pozemku.
Pokud hledáte vhodné místo pro zahradničení nebo odpočinek, zavolejte a zjistíte zda je tato nabídka , to co hledáte.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Hodoníně.

Podobné nabídky