Prodej zahrady, Pardubice, 319 m2

Pardubice, Nemošice

690 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 3 084 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPardubice, Nemošice
ID00183
Plocha pozemku319 m2
Elektřina230V
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaStudna

Origo partneři v Pardubicích

Popis

Nabízíme k prodeji zahrádku v klidné a žádané části Pardubic, jen pár kroků za městskou částí Dukla (k.ú. Nové Jesenčany).
Zahrádka o výměře 313 m2 je v uzavřené zahrádkářské kolonii, na pozemku se nachází malá chatka na vlastní stavební parcele o výměře 6 m2, ovocné stromy, záhony.
Zahrádkářská kolonie je dobře dostupná MHD, přístupná i autem. Chatka je podsklepená, dřevěné konstrukce. Za i před chatkou jsou dostatečné skladovací prostory pro zahradní náčiní.
Ideální místo pro odpočinek i pěstování zeleniny a ovoce.
Zavolejte nám pro sjednání prohlídky!!!

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Pardubicích.