Prodej kanceláře, Praha, 112 m2

Praha

Cena na vyžádání
/za nemovitost
Info u realitního specialisty
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaPraha
ID48806
StavbaCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná112 m2
Patro1.
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
Garáž
Výtah

Origo partneři v Praze

Stěhovací služby

Popis

Rezidence Via Carolina v Břevnově - energetický komfort, nejmodernější technologie a materiály. Pro milovníky nadstandardu s veškerou občanskou vybaveností a zároveň preferencí klidné a žádané lokality.

Komerční prostor v 1.NP má velkou odbytovou plochu (101,1 m2), kuchyňku a toaletu. Velmi zajímavé i jako investiční záměr ... možnost solventního nájemníka s podepsanou smlouvou na 5 let (55 000 Kč bez DPH měsíčně + poplatky), ve smlouvě zahrnuta inflační doložka.

Máte-li v Praze navíc možnost zaparkovat bez stresu, jste šťastný člověk. Vnitřní garážové stání je příjemný nadstandard a součástí kupní ceny.
Pakliže s koupí obchodního prostoru získáte i krásný výhled na Prahu, nemáte již žádných výtek.

Větší okouzlení raději osobně, těšíme se na prohlídku.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje kanceláří v Praze.