Klif Finance a Reality s.r.o.

Finance a pojištění

partner-logo

Finanční služby, které vám budou dávat smysl

Jsme jiní. Chceme, ať tomu, za co platíte, skutečně rozumíte. Ať své finance chápete a umíte s nimi zacházet – abyste ve svých financích měli klid. A svobodu. Nepovedeme vás za ruku, ale ukážeme vám, jak své finance můžete sami řídit směrem k nezávislosti.

Finanční plán

Abyste se ve světě financí neztratili, chce to mít plán. Na širé moře se také nepustíte bez navigace. A finanční plán funguje podobně jako navigace. Pomůže vám dosáhnout finanční svobody a vysněných cílů rychleji, levněji a bezpečněji. Jak praví klasik: „I ten nejpomalejší, který neztratil z očí cíl, jde stále ještě rychleji, než ten, který bloudí bez cíle.“

Je finanční plán pro vás?

Už víte, co od života chcete a kolik to bude stát? Bomba! Teď už stačí jen vše seřadit do správného pořadí. A začít používat ty správné finanční nástroje, které vás povedou do vytyčeného cíle. Právě od toho je finanční plán. Vnese do vašich financí řád.

CHCI VĚDĚT VÍC

Finanční trenér

Pokud se v něčem chcete v životě zlepšit, musíte trénovat. Maraton nikdo neuběhne poté, co poprvé vstane z gauče. A s financemi se to má podobně. Čeká vás trénink, než se s nimi naučíte zacházet. Chvíli to trvá, ale výsledky stojí za to.

Co pro vás může trenér udělat?

Máte představu, kde chcete být za pět, deset patnáct let? Chcete mít vlastní bydlení, spoustu dětí, nebo být dlouho single a cestovat po světě? Ať už máte sny, jaké chcete, budou vás něco stát. Někde energii, někde čas, často peníze. Víte kolik? A kolik si dávat stranou, aby vám zbylo něco na důchod? Finanční trenér vám pomůže najít motivaci srovnat svoje finance do latě.

CHCI VĚDĚT VÍC

Finanční kompas

Možná se ve financích vyznáte dost, jen se chcete sem tam ujistit, zda držíte správný směr. Možná si chcete být jen jistí, že všechno děláte správně. A možná máte jen jeden dílčí problém, který chcete vyřešit.

Pokud ano, je pro vás finanční kompas ideální možnost. Přijďte s námi vyřešit libovolnou finanční aktualitu. Kdykoliv během roku, jak často potřebujete.

CHCI VĚDĚT VÍC

Nechte si nezávazně spočítat možnosti financování

0*
*Orientační částka pří úrokové míře 3,79 %
1% 100%
1 rok 30 let