Jan Vincíbr

Finance a pojištění

partner-logo

Úvěry a hypotéky

Hypoteční úvěr je jedna z možností, jak zafinancovat koupi vlastního domu, bytu, chaty, stavebního pozemku nebo bytového domu. Hypotéka ovšem nemusí být určena jen na koupi bydlení, hypoteční úvěr je možné využít i na rekonstrukci nebo modernizaci stávající nemovitosti. Při výběru hypotéky se nejčastěji zajímáte o výši úrokové sazby, náklady na pořízení hypotéky (RPSN) a na výši výsledné splátky. Cenu hypotéky ale ovlivňuje také délka fixace, doba splácení a řada dalších parametrů.

Investice

Úroky na běžných účtech a spořících účtech se blíží bodu mrazu. Pro zhodnocování úspor nabízím sestavení investičního portfolia přesně na míru.

Soukromé a komerční pojištění

Získejte životní pojištění, povinné ručení pro vaše vozidla a pojištění majetku přesně na míru dle vašich potřeb.

Finanční plán

Podíváme se na Vaše plány, potřeby a cíle a společně jim dáme datum! - analýza potřeba a přání - kontrola stávájících smluv - NEPLAŤTE kde NEMUSÍTE - vydělávají vaše finance, tam kde je máte - finanční plán

O mně

Pomáhám získávat klientům kontrolu nad svými financemi, pomáhám ušetřit, pomáhám ochránit a násobit majetek klientů díky několikaletým zkušenostem a praxí z financí. Celkově si s klienty povídám na téma jak mít dost peněz na slušné bydlení, jak mít dost peněz na své koníčky, jak mít dost peněz na podporu svých dětí, jak mít dost peněz na účtu pro případ nenadálých situací... a jak mít dost peněz na udržení si své životní úrovně v průběhu celého života.

Nechte si nezávazně spočítat možnosti financování

0*
*Orientační částka pří úrokové míře 5,19 %
1% 100%
1 rok 30 let