Prodej ubytování, 800 m2, Karlovy Vary

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně právních služeb a provize
Adresa Karlovy Vary, Drahovice
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447246
ID zakázky 77/1963
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ubytování
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 1500
Plocha zastavěná (m2) 400
Plocha užitná (m2) 800
Topení Jiné
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod

Popis

Prodej zajímavého komerčního objektu s velkou výměrou přilehlých pozemků v srdci Horních Drahovic, vhodného pro realizaci developerského záměru nebo jako kombinace vlastního bydlení a podnikání.

Areál je tvořen dvěma hlavními objekty historickou budovou bývalého penzionu a navazujícím obytným domem s prostornou garáží. Oba objekty jsou obklopeny velkou zahradou ve dvou úrovních terénu. Součástí zahrady je parkoviště. Hlavní přístup do areálu je situován z dolní části Rumunské ulice, vedlejší přístup k horní části zahrady je z nám. Emy Destinové. Celková výměra všech parcel činí 1.500 m2, celý obvod pozemku je oplocen a jeho součástí je automaticky ovládaná vjezdová brána.

Budova bývalého penzionu - čtyřpodlažní, podsklepená (suterén s okny), má cihlovou, částečně hrázděnou konstrukcí (stáří domu cca 100 let) a prošla po r. 1991 základní rekonstrukcí (střecha, okna, rozvody plynu a elektřiny, vnitřní zateplení podkroví a půdy). Užitná plocha objektu činí cca 450 m2. Dům je vytápěn vlastním plynovým kotlem, je napojen a veřejnou vodovodní a kanalizační síť. Část přilehlé zahrady je využívána jako parkoviště. DISPOZICE: 1.PP sklep/suterén 1.NP 2 pokoje s příslušenstvím, vstupní chodba 2.NP byt 3+1/90 m2 3.NP 3 pokoje s příslušenstvím 4.NP menší apartmán s koupelnou.

Obytná budova - dvoupodlažní, zděná, s obytným podkrovím a půdou, v přízemí objektu je situována velká garáž s dílnou (90m2). Vytápění plynovým kotlem a krbovými kamny. Celková užitná plocha cca 300 m2. DISPOZICE: Suterén - garáž/90 m2 1.NP byt 3+1/90m2. 2.NP zajímavě řešený nově rekonstruovaný byt 2 +kk/90 m2 s velkým balkonem. 3.NP půda 40m2. Na slunečné jižní straně přilehlé zahrady osázené zelení je umístěn bazén se zahradním altánem a samostatná zděna garáž.

Celkové měsíční provozní náklady na oba objekty (elektřina, voda, vytápění) činí cca 8 tis. Kč v závislosti na spotřebě; roční výše daně z nemovitostí činí také 8 tis. Kč.

Celý areál se vyznačuje velmi příjemnou a klidnou privátní atmosférou, v jeho blízkosti se nachází mnoho zeleně, ale současně také veškerá potřebná městská infrastruktura.

V posledních letech v této lokalitě vznikla buď rekonstrukcí stávajících vil nebo novou výstavbou řada zajímavých rezidenčních projektů či center s medicínským zaměřením (návaznost na blízkou krajskou nemocnici). Z tohoto pohledu má i nabízený komplex značný rozvojový potenciál. V této klidné vilové části není v současné době k dispozici žádný podobný objekt s obdobnou velikostí a výměrou přilehlých pozemků. DOPORUČUJEME!

CENA: Na dotaz v RK. Pension Karlovy Vary na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353225085
Mobil:
+420 605205055

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist