Prodej pozemku pro pole, 24000 m2, Běhařov

2 750 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Běhařov
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 426969
ID zakázky N00011
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Umístění Samota
Plocha pozemku (m2) 24000
Topení Jiné

Popis

Jedná se o pozemek s lesíkem a loukou, včetně stavebního povolení s jedinečnou možností výstavby penzionu, farmy nebo chovu hospodářských zvířat - s dalekým výhledem na Šumavu! Na prodej se nabízí nádherně situovaný pozemek - lesík s přilehnou loukou o velikosti celkem 8 303 m s plným panoramatickým výhledem na Šumavu. I když tento pozemek leží mimo obec Běhařov, může být zastavěn na ploše 4420 m. V uvedené kupní ceně jsou obsaženy další přímo sousedící zemědělské pozemky, takže celková rozloha tohoto mnohostranně využitelného pozemku je 2,4 ha. Stavební povolení včetně projektové dokumentace na stavbu agroturistického objektu jsou zájemci v rámci nabídky k dispozici. Stavební povolení se vztahuje na následující možné stavby:
- Objekt penzion o rozměrech 22,50 x 12,60 m s vlastním bytem
- Stavba chléva a skladu krmiva
- Stavba Garáže 10,0 x 6,0 m
- Jímka na močůvku a hnojiště
- Jímka na dešťovou vodu
- dešťovou kanalizaci
- Splaškovou kanalizaci¨
- Vodovodní přípojku

Změna vydaného stavebního povolení je samozřejmě možná.
Elektropřípojka je na pozemku zřízena. Průzkum výskytu vody ukázal, že se spodní voda na pozemku nachází již v hloubce 8 m, takže zřízení vlastního vrtu bude naprosto bezproblémové.
Tento objekt je díky jeho ojedinělé poloze vhodný k výstavbě penzionu nebo farmy, s chovem nebo bez chovu hospodářských zvířat, jako pozemek využitelný k rekreaci nebo ale také jako kapitálová investice, protože do budoucna nebude možné takového stavby mimo zastavěná území povolovány. Už jenom z tohoto důvodu je tato nemovitost pro podnikavého investora zajímavá. Zemědělská půda Běhařov na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
dirriglova@dk-immoreality.cz
Mobil:
+420 777617735

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist