Prodej pozemku pro bydlení, 813 m2, Karlovy Vary

2 113 800 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně právních služeb a provize
Adresa Karlovy Vary, Olšová Vrata, Františka Krejčího
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447232
ID zakázky 21/1963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 813
Voda Dálkový vodovod
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Telefon
<a href="http://www.eurobydleni.cz/pozemky/stavebni-pozemek-bydleni/karlovy-vary/karlovy-vary/prodej/&amp;lokality_bid=2-554961"><strong>Pozemky pro bydlení Karlovy Vary na prodej</strong></a>

Popis

Prodej atraktivního kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, telekomunikace, osvětlení, asfaltová silnice) o výměře 813 m2 v obytné lokalitě Olšová vrata – Motýl. V případě zájmu je možné od stejného majitele přikoupit také sousední parcelu o výměře 741 m2 a spojený pozemek o celkové ploše 1554 m2 využít pro pořízení vícegeneračního bydlení. Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a pečlivě udržované zástavbě nových rodinných domů s dobrou sousedskou atmosférou. Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici, zastávka MHD 100m od parcely.

Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej.

Ze všech nových obytných lokalit v K.Varech jediná blízko lázní. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody. Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.

Cena: 2.113.800 Kč (cca 78.500 EUR) Pozemky pro bydlení Karlovy Vary na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353225085
Mobil:
+420 605205055

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist