Prodej pozemku pro bydlení, 3687 m2, Dalovice

850 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Poznámka Včetně právních služeb a provize
Adresa Dalovice, Všeborovice
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447235
ID zakázky 3/1963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 3687
Voda Dálkový vodovod
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
<a href="http://www.eurobydleni.cz/pozemky/stavebni-pozemek-bydleni/karlovy-vary/dalovice/prodej/&amp;lokality_bid=2-537918"><strong>Pozemky pro bydlení Dalovice na prodej</strong></a>

Popis

Prodej slunečného mírně svažitého pozemku pro výstavbu 1 - 3 RD o velikosti 3687 m2 na atraktivním místě horních Všeborovic (katastrálním území Všeborovice, obec Dalovice) cca 5 min. jízdy autem od centra K. Varů. V blízkosti je propojení na hlavní tah KV - Ostrov, autosalon a benzínová čerpací stanice. Pozemek je možno využít k vícegenerační zástavbě nebo rozdělit na tři samostatné parcely (oddělovací plán připraven). Jde o jednu z nejlépe položených a nejhezčích lokalit v obci - na sousedních pozemcích se již připravuje výstavba nových rodinných domů.

V územním plánu obce je parcela vedena jako stavební pozemek pro individuální bydlení městského nebo příměstského typu. K horní i spodní části pozemku vede asfaltová komunikace, při dolní hranici pozemku jsou k dispozici inženýrské sítě. Pozemek je třeba vyčistit od náletového porostu. Parcela má celodenní oslunění s výhledem na okolní přírodu, karlovarskou čtvrť Drahovice a řeku Ohři. V sousedství se nachází z jedné strany udržovaná zástavba původních i nových rodinných domků, z druhé strany výhled na louky a čtvrť Všeborovice.

Všeborovice se rozkládají na svahu Ptačího vrchu, z něhož je krásný pohled na údolí K.Varů, a jsou obklopeny především lukami, sady a lesy; protéká tudy řeka Ohře, okolí je určené k nádherným výletům (Šemnice, Dubina, Andělská hora). V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost - obchody, služby, lékaři, lékárna, školka, základní škola a střední školy, sportoviště, zámek, park, kostel, autobusové a vlakové spojení. Do centra K.Varů cca 4 km, do lyžařských areálů Krušných hor a na hranice se SRN cca 25 km. Všeborovice jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí bydlet blízko města, ale probouzet se v přírodě.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o tuto atraktivní lokalitu a k dobré ceně (850 Kč/m2) doporučujeme pro výstavbu RD nebo jako výhodnou investici s potenciálem rychlého zhodnocení (viz projekt výstavby "Jižní stráň" v přímém sousedství s nabízeným pozemkem). Pozemky pro bydlení Dalovice na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353225085
Mobil:
+420 605205055

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist