Prodej pozemku pro bydlení, 1185 m2, Karlovy Vary

2 600 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Adresa Karlovy Vary, Hůrky, Františka Krejčího
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447234
ID zakázky 128/1963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 1185
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V

Popis

Prodej pěkného rovinatého a kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, osvětlení, asfaltová komunikace) o výměře 1 185 m2 v obytné lokalitě K.Vary – Motýlek v blízkosti dvou golfových hřišť (Golf Resort K.Vary 2,5 km, Golf Club Háje 4,5 km).

Pozemek má tvar pravidelného obdélníku s hlavní osou ve směru sever-jih. Pilířek se zakončením sítí a přístupová komunikace jsou umístěny na jeho severní hraně. Podle platného územního plánu jde o zónu tzv. čistého bydlení, která je určena především pro výstavbu rodinných domů. Maximální plocha zastavitelnosti může činit až 40% a minimální plocha zeleně alespoň 60% z celkové plochy pozemku.

Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a udržované zástavbě nových rodinných domů s příjemnou sousedskou atmosférou. Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici. Autobusová zastávka MHD 100m od parcely.

Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody. Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.

CENA: 2.600 Kč/m2 (3.081.000 Kč/parcela) Pozemky pro bydlení Karlovy Vary na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353225085
Mobil:
+420 605205055

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist