Prodej komerčního pozemku, 4377 m2, Kroměříž

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Kroměříž, Postoupky
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 427180
ID zakázky 204/3288
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Samota
Plocha pozemku (m2) 4377
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Topení Jiné

Popis

Prodej pozemku pro rekreační využití 4.377 m Kroměříž, Miňůvky na břehu řeky Moravy

Momentálně je pozemek v Katastru nemovitostí veden ve způsobu využití jako trvalý travní porost, ale v průběhu příštího roku bude změněn na zp. využití plocha rekreace a sportu. Na tuto změnu navazuje i trvalý přívod elektrické energie, což je momentálně zajištěno elektrocentrálou, solárním panelem a akumulátory. K tomuto pozemku patří 1.000 m plavební dráhy na řece, od roku 2017 veřejná dráha. Přístup do vody je zabezpečen po panelovém sjezdu přes pozemek Povodí Moravy (300m), na základě nájemní smlouvy, která je platná ještě tři roky. Na této ploše je umístěno i plovoucí molo.

Objekt je na základě povolení možno celý oplotit. Nyní je oplocen ze dvou stran, ze třetí strany je potok a poslední stranu tvoří hráz řeky Moravy. Objekt je střežen elektronickým systémem a k areálu vede nově vybudovaná asfaltová silnice.

Předmětem prodeje je hlavní Houseboat s dvěma ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Houseboat je na plechovém plováku, který je položený na betonových železničních pražcích. Stavba je z USB desek, mezi kterými je 12 cm izolační vata, vše naimpregnováno, střecha je ze speciální lepenky určené přímo na střešní krytinu, okna jsou dřevěná (modřín). Dále je součástí prodeje malý Houseboat s posezením, jeden Karavan a velký plechový kontejner.

V kontejneru je naviják (5.5 tuny) na vytahování a spouštění plavidel z řeky a další příslušenství (motorový člun s vestavěným motorem, bóje pro vyznačení vodní plochy, traktor na sekání trávy, kajaky pádla, vesty, neopreny, hrazdy pro tahání na vodní hladině, vodní lyže, vodní banán, vodní tubing pro 1/2 osoby a jiné vodní a sportovní atrakce).

Na pozemku je i dětské hřiště s prolézačkami, pískoviště, travnaté hřiště, ohniště s grilem a udírnou, aj.

Bližší informace v kanceláři GALERIE REALIT s.r.o. Pozemky pro komerční výstavbu Kroměříž na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
holy@galerierealit.cz
Telefon:
+420 581737785
Mobil:
+420 731646295

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist