Prodej - komerční - ostatní, 1240 m2, Chodov

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Chodov
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 447242
ID zakázky 67/1963
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha zastavěná (m2) 1240
Plocha užitná (m2) 1240
Plocha obchodní (m2) 1240
Voda Dálkový vodovod
Topení Jiné
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Parkování

Popis

Prodej dvou propojených víceúčelových objektů se zahradou a parkovištěm v blízkosti městského centra a kostela sv. Vavřince na příjezdu od K. Varů proti autosalonu Škoda. Areál sestává z budovy bývalé školy a vedlejší prostorné přístavby s fitness centrem a doprovodných ploch.
Celková plocha areálu činí 1671 m2, z toho zastavěná plocha (budovy, manipulační a parkovací plochy 1085m2) a výměra činí zahrady 586m2. Dalších cca 2000m2 je v případě zájmu možno odkoupit od města Chodov.

Objekty jsou po rekonstrukci inž. sítí a základních konstrukčních prvků (rozvody vody, plynu a elektřiny, nová kotelna, kanalizace, odvlhčení suterénu, výměna oken a dveří, oprava krovu, vnitřních omítek, výměna okapů, instalace mechanických mříží a EZS, obměna obkladů a dlažeb). Opravy dále postupně pokračují, dokončují se úpravy interiérů a je připravena sanace fasády,
HLAVNÍ OBJEKT historická třípodlažní budova s obytnými i nebytovými prostorami a rozsáhlým podkrovím o celkové užitné ploše cca 800 m2. Možnost rozšíření o plnou výměru podkroví (velká světlá výška) na celkových zhruba 1100m2. Dispozice: 1.PP (suterén s okny a přímými vstupy z ulice) komerční prostory, sklady, sklepy, kotelna, chodba. 1.NP 2. NP: tři byty + nebytové prostory 3.NP - využitelné podkroví.

PŘÍSTAVBA jednopodlažní budova s fitness centrem a soláriem o celkové užitné ploše cca 440m2. Potenciálem rozšíření o dalších 205m2 v podkroví budovy na celkem cca 640m2. Dispozice: fitness centrum - sál, solárium, rekonstruované šatny a nové hygienické zázemí, chodby, sklad.
Výhodná poloha blízko městského centra, dopravní dostupnost, potenciál dalšího rozšíření a plně funkční inženýrské sítě. Možnost okamžitého využití pro ubytovací účely, vhodné i pro výrobní či komerční činnost, ale i pro přestavbu na penzion pro seniory, dům s pečovatelskou službou v kombinaci se zdravotními či sociálními službami nebo obchodními prostory.
Doporučujeme jako zajímavou investici s možností dalšího rozvoje kousek od středu města a zároveň v dosahu tří průmyslových zón (Chodov, Nové Sedlo, Cheb) a rychlostní čtyřproudé komunikace R6 do SRN.

CENA NEMOVITOSTI: na vyžádání Ostatní komerční objekt Karlovy Vary na prodej

Makléř

Eva Sekulová SPAREALITY
Kontaktovat makléře
E-mail:
office@spareality.cz
Telefon:
+420 353225085
Mobil:
+420 605205055

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist