Prodej pozemku pro bydlení, Dráchov, 1935 m2 (ID: 997007)

Dráchov

2 690 000 Kč
/za nemovitost
Včetně provize a právního servisu
Hypotéka od 12 820 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaDráchov
ID828514
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1935 m2

Origo partneři v Dráchově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu o celkové ploše 1935 m2 v obci Dráchov. Pozemek se nachází v klidné části obce ve stávající zástavbě, momentálně je využívaný k rekreaci. Na pozemku dočasně umístěna buňka, kterou je možno použít při výstavbě domu. Pozemek je kompletně oplocený a zasíťovaný. Stavební buňka, využívána jako chata, je napojena na elektřinu, vodu a kanalizaci. Nemovitost se nachází v turistické oblasti řeky Lužnice hojně využívané vodáky a rybáři, nedaleko jsou oblíbené Veselské pískovny. Dobrá dopravní dostupnost zajištěna sjezdem z dálnice D3, vzdálenost do Českých Budějovic 35 km, Tábora 25 km a Prahy 90 km.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dráchově.