Prodej rodinného domu, Nelahozeves - Lešany, Habrová, 158 m2

Habrová, Nelahozeves, Lešany

7 950 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 37 887 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaHabrová, Nelahozeves, Lešany
ID824161
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná158 m2
VybavenoČástečně
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti75 m2

Origo partneři v Nelahozevsi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Prostorný řadový dům v obci Lešany u Nelahozevsi. V tomto domě je opravdu komfortní bydlení pro rodinu s dětmi. Dům je o dispozici 5+kk s dvěma šatnami . Přízemí domu disponuje vstupní chodbou, šatnou ( může být ale jako plnohodnotný pokoj), technickou místností, toaletou, velkým obývacím pokojem s kuchyní a přímím vstupem na zahradu. Pod schody se nachází spižírna. V prvním patře domu jsou dvě ložnice a koupelna s vanou, sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále praktická šatna s úložným systémem. Podkrovní prostor je velmi velkorysý co se plochy týče. Zahrada je situována na severní stranu, kde Vám posezení zpříjemní zastřešená pergola. Na vstupní straně do domu jsou dvě parkovací místa. Obec Lešany se stala příjemným místem k bydlení nejen díky příjemným procházkám do přírody , ale také díky sousedské komunitě, která se stará o veškeré kulturní vyžití a společenské dění v obci. Veškerá občanská vybavenost je buď v sousedící Nelahozevsi nebo blízkých Kralupech nad Vltavou.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Nelahozevsi.