Prodej pozemku pro bydlení, Hosín, 774 m2

Hosín

3 882 600 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 18 503 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaHosín
ID23_parc_HOSIN
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíStátní/obecní
Plocha nemovitosti774 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Hosíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

NYNÍ LZE I POUZE REZERVOVAT, ÚVĚRUJTE AŽ PŘI LEPŠÍCH ÚROKOVÝCH SAZBÁCH! Nabízíme k prodeji individuální stavební pozemek, který se nachází na západním okraji obce Hosín v navazující plánované výstavbě, o celkové výměře 774 m2. Parcela je v mírném jižním svahu, s výhledem na les a k východnímu směru s výhledem na hosínský kostel. Příjezd bude asfaltový, sítě budou dokončeny kompletně, tj. voda, kanalizace, el., plyn, asfaltová komunikace a osvětlení. V obci škola, školka, potraviny, restaurace. Příměstská doprava, nájezd na dálnici cca 3 km. Koupaliště v dosahu na Hluboké nad Vlt. nebo na Borku. Zajišťujeme i úvěrové financování. Další informace podáme v kanceláři.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Hosíně.