Prodej pozemku pro bydlení, Kamenná, Květinová, 1907 m2

Květinová, Kamenná

3 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 16 680 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaKvětinová, Kamenná
ID10
Plocha nemovitosti1907 m2
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Kamenné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exklusivně nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek v obci Jílové u Děčína, který je situovaný v novém projektu rodinných domů na samém vrcholu jižního svahu s nádherným výhledem do krajiny. Pozemek se nachází v ulici Květinová, má nadstandartní velikost (1907 m2) a je kompletně zasíťovaný (elektro, plyn, voda, kanalizace) včetně elektroměrového pilíře. Dále jsou zde vybudované nové příjezdové cesty s osvětlením. S financováním formou hypotečního úvěru Vám rádi pomůžeme.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Kamenné.