Pronájem pozemku, Praha - Uhříněves, Přátelství, 9000 m2

Přátelství, Praha 22

30 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPřátelství, Praha 22
IDN02173
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti9000 m2
DopravaSilnice, MHD

Origo partneři v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k nájmu pozemek (nebo jeho jakoukoliv část ) ke komerčnímu využití . Pozemek přiléhá k ulici Přátelství - široký vjezd . Katastrální území Uhřiněves, Praha 10. Pozemek má tvar obdélníku , v územním plánu je zahrnut do VN-F. Celková výměra pozemku 9.000 m2, k dispozici cca 4.000 m2. Na pozemku je možné parkování, skladování, umístění kontejnerů. Další informace v kanceláři.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu pozemků v Praze.