Prodej pozemku pro bydlení, Záhoří, 1582 m2

Horní Záhoří u Písku

3 200 Kč
/za metr čtvereční
Hypotéka od 15 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaHorní Záhoří u Písku
ID261-NP00736
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti1582 m2
Elektřina230V, 400V
Převod do OV

Origo partneři v Záhoří

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Stavební pozemek pro stavbu Záhoří u Písku 1582m2

Nabízíme Vám prodej pozemku pro rodinnou výstavbu v okrajové části obce Záhoří. Obec Záhoří je dělena na dvě části a to na Horní Záhoří a Dolní Záhoří, pozemek se nachází v Horní části obce směrem k Orlické přehradě která je asi 4km a obci Temešvár. V dané lokalitě jsou vybudovány chodníky, komunikace a bezproblémový vjezd a výjezd na komunikaci, vybudováno je i veřejné osvětlení a parkovací místa včetně místa pro invalidu. Obec je vzdálena cca 6km od města Písku kde je kompletní obchodní i sociální síť , ale vše potřebné jako je škola, školka, zdravotní středisko, pošta, obchod, restaurace i kostel je i přímo v obci. Na nabízeném pozemku je možné vybudovat i několik domků nebo si dopřát pohodlí s velkým pozemkem.
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat pro případnou prohlídku, pomůžeme i s vyřízením financování.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Záhoří.